Ja, D-t felvették oda ahova én is járok:) 438 ponttal. És basszus, 5 ponttal maradt le az ELTE pszichóról. Ez azért nem olyan jó, de VÉGRE bent van!!!! Mondjuk nagyon odatette most magát, meg is érdemli.:)
Btw. hogy ne szarjam össze magam félelmemben hogy egyedül kell aludnom (a tegnap estém is rémes volt, egy sorozatra aludtam el kb végkimerülésben, aztán fél 4kor hajnalban felébredtem hogy már kb két és fél órája vége a sorozatnak.. akkor viszont már nagyon könnyen elaludtam), áthívtam ittaludni D egyik barátját, M-et. Szóval most nem fogok félni.
Utálok egyedül itt lenni.
És D-t FELVETTÉÉÉÉK!
Grat neki.^^
VálaszTörlésKösziii:))
TörlésGratulálok, tök jó! Én barátomat is felvették oda, ahova szeretett volna menni, pont annyi pontja volt, mint a ponthatár :D
VálaszTörlés