Saját bloglista

2012. július 26., csütörtök

charmander

Még mindig két óra mire ideér.. Nem tudom már milyen sorozatot nézzek.. bár még van 3 rész drop dead divám.
Ma főztem cukkinis carbonarafélés tésztát, isteni finom lett és rengeteg. De nem félek, el fog fogyni..:D
Még fürödni is akarok újra, mert a reggeli fürdés után testápolóztam (málnás nivea) és azóta is kis hurkákban jön le rólam mindenhonnan (mint a radírkukackák), szóval agyfaszt kapok tőle. Amúgy sosem szoktam testápolózni, de most hámlott kicsit a lábszáramon a bőr. De már azthiszem megbántam:D
Szeretnék már D-vel fetrengeni az ágyon és segíteni neki intézni az egyetemes dolgokat, meg együtt izgatottnak lenni tőle, beszélgetni róla sokat! Meg estisétálni, meg felmenni a barátokkal a hegyre és ott éjszakázni tábortűzzel, sütögetéssel.. Jaj, nyomorultul hiányzik.
És szorrrrrri a nyáladzásért, nem tudok mit csinálni, utálom ha sokáig nem látom, nem érzem. Talán az lenne rosszabb ha hidegen hagyna a távolléte.

Annyira írnék még valamit, de semmi nem jut eszembe, már csak D lebeg a szemem előtt. Haha.

No most megyek, sanyarú várakozásba temetkezem. Ez szörnyű.


Criollo.

4 megjegyzés:

  1. Várni a legrosszabb...

    VálaszTörlés
  2. Szia!
    Most vagyok először nálad, nagyon aranyos a blogod, jó olvasni a posztjaidat! :)
    Fel is iratkoztam hozzád, ha van kedved, kukkants be! :)
    Puszi!

    http://lifelikevision.blogspot.hu/

    VálaszTörlés