Saját bloglista

2012. július 22., vasárnap

asdszar

Nagyon szarul vagyok. I mean nem fizikailag.
D-t egy hete nem láttam, és még csütörtökig nem is fogom. Emellett ezen a héten elméletileg dolgoznom kéne, amire fel is jelentkeztem, VISZONT a honlapon azt látom, hogy nem vagyok beosztva (vagyis nem tudom, hogy ilyen-e az, amikor nem vagyok beosztva), a nevem nincs bent egy helyszínnél sem, csak a "jelentkezettek" között még pár névvel. Közben meg valami errort ír ki.. Szóval most nem tudom, hogy azért nem vagyok-e beosztva, mert nem vagyok beosztva, vagy mert errort ír ki ez a szar, és közben meg mennem kéne kedden.. Írtam emailt is a koordinátornak de baszik válaszolni már bocsánat, mint minden más emailemre. Ja, és azt elfelejtettem mondani, hogy ha úgymond ok nélkül nem mész be dolgozni akkor levonnak tőled pénzt. Na akkor most mit csináljak??
Ez rohadtul nyomaszt. Elképesztően. Itt van ez a szorongás, hogy megint oda kell mennem dolgozni, meg a felszabadultság, hogy esetleg mégsem most kell... Komolyan sírni tudnék.
Emellett egyedül leszek csütörtökig az albérletben, ami még lényegében sosem volt, azt se tudom, mit kezdjek magammal.. Persze vannak barátok, akiket át tudok hívni vagy találkozni velük, nade nem minden nap 0-24ben. Sajnos.
Aztán közben meg a jófene menne ám fel csak azért hogy egyedül legyen 4 napig, de ha egyszer NEM TUDOM hogy kell-e mennem dolgozni... Most mi a francot csináljak?
Az egyik lányt aki szintén a feljelentkezettek között van velem és elég egyedi neve van megkerestem Facebookon, írtam neki, gondoltam megkérdezem hogy ő mit lát, neki is error van-e. De még nem írt vissza. Eleve elég fura szerintem hogy ismeretlenül írok hogy hali ugye te is hoponos vagy... de ha nem akkor bocsi..
Ettől vagyok feszült egész nap, és még D-vel se tudom megbeszélni, mert Lengyelországban van. És ő is kurvára hiányzik.
Szóval holnap a fél 10es vonattal nyomulok fel a fővárosba a nagy semmiért, de legalább nem egyedül, A-ék is ezzel mennek.
Egyszerűen SZAR és sírni kell de nem sírok mert itt ülök a nappaliban anyáékkal.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése