ManWorld éppen az előbb tisztelt meg a Sokoldalú Blogger díjjal, amit nagyon nagyon köszönök neki, és remélem továbbra is fenn tudom tartani az érdeklődését a blogom iránt:))
Úgy olvastam nála, hogy ilyenkor vannak szabályok:
* Megköszönni a díjat, akitől kaptad és linkelni a blogját.
* 7 random dolgot felsorolni magadról.
* 15 bloggernek továbbítani, akiket kedvelsz és a tudomásukra hozni.
Hát Köszönöm!:)
7 dolog rólam.. most akkor asszociációsat játszom és ami eszembejut azonnal írom:D
- kisbabakorom óta gombfóbiám van
- szeretnék kisgyerek lenni megint
- imádok otthon lenni (otthon otthon, a családdal)
- nagyon szeretem a mákos gubát, de kb oviban ettem utoljára (nem igaz mert nyáron a donpepétől rendeltem, dehát az nem az az igazi menzás:D:D)
- nem bírom a kaprot, a szagától is hánynom kell
- a rozmaringot se
- nehezen barátkozom, mert nem tudom, kinek mutathatom meg igazán magamat.
(amúgy ez utóbbira tök jó orvosság a blog, mivel itt ugye az igazat írom mindenről (vicces is lenne ha egy blog arról szólna hogy mit tud összehazudni magáról.. mondjuk jó fantáziagyakorlat.)
15 bloggernek nem szeretném továbbküldeni, de ManWorld szerintem is megérdemli (bár ő már kapott ugye:P), és Eperpanna blogját szeretem még nagyon:) Szóval Petra, ha van kedved akkor írj te is random 7 dolgot magadról a blogodba - bár te ilyet már csináltál:) Mindenesetre szerintem szuper a blogod.:)
Köcce. :D
VálaszTörlés<3 <3
VálaszTörlésa gombfóbia miben nyilvánul meg? Oo
és amúgy meg nem is vagy nehezenbarátkozós... (:
gombfóbia.. hehe:) Hát ez abban, hogy nem vagyok fizikailag képes hozzáérni, sem viselni, mert tényleg FÁJ. irtózom tőle, tényleg babakorom óta. Anyáék mondták, hogy kisbabaként egyszer rám akartak adni egy gombos pólót, kis időre egyedül hagytak vele és mire visszaértek a szobába, csurom víz volt a póló, és tartottam, hogy nem tudom felvenni mert vizes (közben azon kaptak rajta hogy mártogatom nagymamám protézises poharába).
TörlésNem tudni, hogy milyen traumával kötöttem össze a gombokat, de tény, hogy még kimondani, leírni is irtózom, és akin gomb van azt lehetőleg kerülöm (még D-t is akár).
És tudod, van hogy a pszichológus kigyógyít, de nekem nem kell, mivel miért akarnék kigyógyulni és hozzáérni ahhoz amitől irtózom?:D érted:D szóval nekem így tökéletes:):)
tudom, fura dolog, de LÉTEZIK!!:D neten már leltem sorstársakra különböző fórumokon:D