Saját bloglista

2012. február 12., vasárnap

todayyy

Ezek a tegnapi séta eredményei:)






D.
:) Ezek voltak ma.
Jó éjszakát, megyünk Death Note-ot nézni D-vel:D

Criollo.

2 megjegyzés:

  1. Ezeket te fotóztad? A kacsás kép a kedvencem, imádom a kacsákat:)

    VálaszTörlés
  2. Igen én csináltam:) A kacsás tényleg egész jól sikerült, örülök, hogy tetszik:))

    VálaszTörlés