Ezeket te fotóztad? A kacsás kép a kedvencem, imádom a kacsákat:)
Igen én csináltam:) A kacsás tényleg egész jól sikerült, örülök, hogy tetszik:))
Ezeket te fotóztad? A kacsás kép a kedvencem, imádom a kacsákat:)
VálaszTörlésIgen én csináltam:) A kacsás tényleg egész jól sikerült, örülök, hogy tetszik:))
VálaszTörlés