Saját bloglista

2012. február 9., csütörtök

shoots

Ma véletlenül már 10kor felkeltem, és végre felhőtlen kék ég volt, szél nélkül:) így ki tudtam menni fényképezni.

Konyhaablakból:) 









Na hamarost megyek már aludni... imádok aludni.

Criollo.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése