Bite the lightning and tell me how it tastes
Saját bloglista
2012. február 9., csütörtök
shoots
Ma véletlenül már 10kor felkeltem, és végre felhőtlen kék ég volt, szél nélkül:) így ki tudtam menni fényképezni.
Konyhaablakból:)
Na hamarost megyek már aludni... imádok aludni.
Criollo.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése