Ááhá há most láttam apolkánál egy farkasos pólót, ezt: http://www.farfetch.com/shopping/women/stella-mccartney-wolf-top-item-10149816.aspx
És azt is láttam, amellett, hogy gyönyörű szerintem, hogy 50 000 Ft leárazva, hát omg. Valaki nem tud esetleg egy hasonló típust kevésbé hasonló áron?:D
Ami nem ilyen indiános, észak-amerikais, hanem csak egy farkas és kész.
Imádom!
Nézz hülyének, de szerintem ha veszel egy sima fehér basic pólót, olyan fazont, ami neked tetszik, és netről letöltesz egy jó minőségű és nagy felbontású farkasos képet, akkor azt elvileg rá kéne nyomatniuk dekor vagy fotós üzletekben. Tudod, ahol raknak fényképeket bögrékre, meg kispárnákra... És sztem nem lehet olyan húú de drága... :D És még egyedi is lesz! :P
VálaszTörléshmm ez nagyon jó ötlet, ennek jobban utánajárok még:)) köszi!
TörlésJaa és IMÁDOM a farkasokat!!!! :DD
VálaszTörlésÉN IS!!:DD
Törlés