Ma apával és két öcsémmel kimentünk a helyi horgásztóra korizni:) Én nem korcsolyáztam mert a bal térdem rettenetesen szét van menve két lovasbaleset miatt (az egyik okozta, a másik tetézte:D), olyan szinten hogy nem bírok rátérdelni már augusztus óta (D egyszer beletérdelt véletlenül és annyira fájt, hogy elsírtam magam), szóval inkább óvatoskodtam:D
Viszont fényképeztem:)) Itt egy kisebb válogatás.
![]() |
| "Ne fényképezz mert anya meg fogja nézni és látni fogja, hogy elestem és nincs rajtam sisak!":DD |
Ennyi lenne a nagyon szűk lényeg:)
Amúgy ma anya francia póréhagymás pitét sütött, hát az valami orgazmikus. Szuperfinom!!
No megyek lustulni:)
Criollo.






New háttér?
VálaszTörlésbrand new.:)) kicsit giccs, de imádom ezt a szarvast valamiért.:D
TörlésÉn a zöld betűket imádom. ^^
Törlésannyira szépek a napos képek.... Oo csodagyönyörűek!!!!!!!
VálaszTörlés:):) örülök hogy tetszik!!
Törlés