Saját bloglista

2012. február 5., vasárnap

kori


Ma apával és két öcsémmel kimentünk a helyi horgásztóra korizni:) Én nem korcsolyáztam mert a bal térdem rettenetesen szét van menve két lovasbaleset miatt (az egyik okozta, a másik tetézte:D), olyan szinten hogy nem bírok rátérdelni már augusztus óta (D egyszer beletérdelt véletlenül és annyira fájt, hogy elsírtam magam), szóval inkább óvatoskodtam:D
Viszont fényképeztem:)) Itt egy kisebb válogatás.








"Ne fényképezz mert anya meg fogja nézni és látni fogja, hogy elestem és nincs rajtam sisak!":DD


Ennyi lenne a nagyon szűk lényeg:)
Amúgy ma anya francia póréhagymás pitét sütött, hát az valami orgazmikus. Szuperfinom!!


No megyek lustulni:)
Criollo.

5 megjegyzés: