Saját bloglista

2012. február 19., vasárnap

már csak

Már csak egy kispapagáj maradt..:) Tegnap egy volt osztálytársam elvitte az övét, fú, mire megfogtuk..:D De meglett:) Szóval három madár már a helyén van, ez a negyedik, a nagyszemű pedig.. nemtudom, pont azt beszéltük tegnap D-vel, hogy mennyire megszerettük, hogy ő az utolsó, meg annyira kis jószándékú madár.. szóval azt mondtuk, hogy nem halunk bele, ha ez az egy ittmarad..:)



De végülis összefoglalva elég jól alakult ez az egész, hiszen 4 papagájból 3-at el tudtunk "passzolni" (természetesen informálódunk a hogylétéről az összesnek folyamatosan, szóval ez nem olyan, hogy kész elment háhá többet nem is gondolok rá), plusz egybe meg nem halunk bele, főleg, hogy ennyire megkedveltük. Szegény, látni kellett volna mindenkinek, ahogy kereste a testvérét amikor már csak egyedül maradt.. Na akkor sírtam egy kicsit, mert nagyon sajnáltam, de összeengedtük a szüleivel, és azóta mindig megy utánuk mindenhová, így jobb neki:)

Mááás.. Ma megyünk Ikeába délután, kell venni pár dolgot, meg ha már ottvagyunk, akkor be is hotdogozunk:) Kell vennem ilyen kancsótermoszt, nem tudom ez érthető-e:D, meg valami tárolóeszközt az asztalomon lévő orbitális kupi látszólagos rendszerezésére, meeeg egy asztali tükröt, meg ki akartam már próbálni valami ikeás sampont, kézkrémet, valamit:D szóval ezt is keresek.:)

Annyira szeretnék valami mélyenszántó gondolatot itt levezetni, de sajnos most annyira üres a fejem, hogy annyi jár benne összesen, hogy kéne tepsis fűszeres krumplit sütni ebédre, még ha nincs is hús itthon, mert én magában is szeretem:D + D úgysincs itthon (ő magában nem szereti), a Mátrába ment most a szüleivel, mert az öccse meg apukája síelnek, és elment ő is. Szóval már azzal sincs probléma, hogy akkor ő mit eszik:D
De annyira ízlett a múltkor az a sült comb, hogy legszívesebben minden este azt vacsoráznék:D Tegnap kenyérlángost (nem szeretem ezt a megnevezését, nekem ez olyan.. túl túl direktbe kulturális, nem tudom jobban megfogalmazni:D inkább töki pompos, bár ez meg idiótán hangzik és nincs értelme, de vatevör.), itt volt D barátja, szóval bekajáltunk. Meg David Attenborough-t (dévidettenbóró - ezt olyan jó kimondani!!) néztünk (Frozen Planet sorozat - MINDENKINEK ajánlom!).
Most meg egyedül fekszem még az ágyban, és azon gondolkozom (visszatérve a krumplira), hogy hogyan fogom begyújtani a sütőt - ez ilyen gyufával begyújtós fajta, ezt hagyta itt a főbérlő drága, jaj de rühellem. Eddig még sose tudtam begyújtani, mindig D csinálja, de most ő nincs itt.. óó basszus. No mindegy, meg fogom próbálni.

Na szerintem most ennyi elég a mélyenszántásból, inkább boldogítom a madarakat:D És a krumplin gondolkozom.

Criollo.

3 megjegyzés:

  1. A gyufával gyújtogatós sütők számomra potenciális veszélyforrást jelentenek, mert vagy a szempillámat égetem le, vagy a kezemről a szőrt. :S Mert így égetem, égetem... semmi... Elkezdem tanulmányozni, hogy wtf?! És akkor a legváratlanabb pillanatban hirtelen BÁÁÁMMMMMM berobban. Már különböző védelmi stratégiákat kell kialakítanom, hogy megóvjam a testszőrzetem. ^^

    Am sikerült begyújtanod? xD

    VálaszTörlés
  2. Ááá nem is próbálkoztam:/ Nem vagyok olyan bátor:D inkább egy zacskó Snack levest ettem, így is kipukkadok:P
    De akkor te is vigyázz ezekkel a sütőkkel:D Jobb ha az ember a közelébe se megy!!:D

    VálaszTörlés