Saját bloglista

2012. február 10., péntek

it's partytimee!

Ma Domokos öcsém farsangját menedzseltem le, mivelhogy anyáék nem értek rá sajnos. Így rám maradt a feladat, hogy elkísérjem a falubeli művházba, vámpírrá változtassam, majd fényképezzem ahogy a színpadon szikrázik (nem ám, hehe, ez nem Edvárd), szóval ahogy sápatagon, rémijesztően felvonul a színpadra.
Egyébként orbitálisan jó lett szerintem, büszke vagyok magamra, pont olyan lett amilyennek elképzeltem! A TEREMTMÉNYEM:D

Szóval, képek róla:

Félig készen 




Tádáám:DD

Criollo.

1 megjegyzés: