Ma Domokos öcsém farsangját menedzseltem le, mivelhogy anyáék nem értek rá sajnos. Így rám maradt a feladat, hogy elkísérjem a falubeli művházba, vámpírrá változtassam, majd fényképezzem ahogy a színpadon szikrázik (nem ám, hehe, ez nem Edvárd), szóval ahogy sápatagon, rémijesztően felvonul a színpadra.
Egyébként orbitálisan jó lett szerintem, büszke vagyok magamra, pont olyan lett amilyennek elképzeltem! A TEREMTMÉNYEM:D
Szóval, képek róla:
 |
| Félig készen |
Tádáám:DD
Criollo.
áááh... szívtipróvámpírsrác. (:
VálaszTörlés