Jáááj ebbe beleszerelmesedtem, KELL KELL KELL úgyis akartam egy új bokacsizmát, mert a new yorkeresnek már két hét után foszlani kezdett a sarkánál a varrás, szóval csak száraz időben hordható.. Jaj, ez de kell.
8000Ft meg tök átlag csizmaár, a 22ezer helyett pedig kifejezetten jutányos:D
Ugye van a vörösmarty téren, ugye van?
![]() |
| (amúgy pull&bear) |

szééépséges... *.* drukkolok, hogy legyen!
VálaszTörlésjaaj köszi, képzeld már ezzel álmodtam:D
TörlésWehh. A cipőim 70%-a Pull&Bear... :D Am a Vörösmarty tériben kell, hogy legyen.
VálaszTörlés(Nem akarok órára menni :( )
:D megértelek, én is ritkán akarok órára menni:P
TörlésÉsss egyébként a pull&bear cipők jók? úgyértem ugye nem megy szét a 2. héten, és akár jövőre is jó lesz igaz?:D
Háát. Én alapból nagyon vigyázok a cipőimre mindig, és nem az van, hogy egyet hordok rongyossá, hanem váltogatom, szal nekem van 5-6éves cipőm is (Converse), ami még mindig jó. De Pullosból is már lassan 3-4éves lesz a legrégebbi, és tavasszal hordani fogom. :D Szal ha vigyázol rá, akkor nem lesz gáz, ne aggódj! :) :D
TörlésHmm köszi a választ:) Tegnap mondjuk vettünk csizmát a deichmannban ami jól néz ki meg jó is valószínűleg, szóval erről most lemondok, pedig istenien szép:D:)
TörlésWehh... :D És nem mutatod meg végül milyet vettél?
Törlés