Saját bloglista

2014. szeptember 5., péntek

Soave

Most 2-ig várok, hogy fel tudjam venni versenyjelentkezésnél a szenzitivitás tréninget, ami egy nagyon jó PPK-s órának ígérkezik. Lehet, hogy D is felveszi, mert neki is kell még szabvál. Jó lenne, mert akkor ismét lehetne olyan kurzusunk, amire együtt járunk!

D reggel korán kelt (előtte háromnegyed óráig ötpercenként szólt az ébresztője, mindig szundira tette, nagyon élveztem.. :D ), én is felkeltem és mire visszaért, készítettem kilenc darab túrós batyut, hjaj, nagyon odatettem magam. Mielőtt elment, megbeszéltük, hogy hoz zsemlét, hogy tudjak szendvicset csomagolni a gólyatáborba. Ő pedig visszaért, és mondta, hogy hozott nekem finomat, mondtam neki lelkesen, hogy szeretem a zsemlét, tényleg finom, de erre mondta, hogy aranyos vagyok, de nem csak zsemlét hozott. És előhúzta a táskájából a két zacskó kekszet, a sajtot, kígyóuborkát meg négy almát, mondván, hogy így már tudok finom szendvicseket vinni magammal.
Annyira figyelmes!

Most még elüldögélek, aztán 2-kor újra tárgyfelvétel, utána pedig indulunk még eurót váltani, tusfürdőt venni, BKV jegyet venni (hogy a keletibe el tudjak jutni), meg sört és egy üveg bort (ahogy tegnap beszélgettünk, a bort - főleg a száraz bort - nem szereti rajtam kívül senki, ez egyrészt szomorú, másrészt fuck yeah!).
A borról jut eszembe, tegnap előtt az Aldiban megláttam egy üveg akciós Soavét, D-nek mutattam, hogy azta, azt nagyon szeretem, de nincs most rá pénzem, és erre ő meggyőzött, hogy ennyi pénzem azért van, vegyem meg nyugodtan. Úgyhogy az enyém lett, és nagyon szeretjük egymást.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése