Tádámm!!
22-ért megkaptam! Tökéletes! A nyereg ronda, azt úgyis átcserélem a másik bicajomról, meg le fogom szedni a csomagtartót, meg azt a baszást elöl, ami úgy néz ki, mintha azon szállíthatnád a saját törpédet. Fogod a törpét, ráülteted, odagumipókozod és mehettek is.
A lámpát be kell állítani, meg a hátsó féket, meg van kis nyolcas a kerekekben, de ez mind ingyen megoldható, ha az embernek vannak zseniális bicajos barátai (és szerelmetes párja).
A zöld bandázs augusztus végén érkezik majd, addig pucér lesz a gravírozott (! :D) kormány, meg majd veszek rá zöld pedált.
Imádom!
Most Ajkán hagytam egy barátomnál (a képen az ő cefréshordói láthatók :D), majd ha anya visz be a vasúthoz elmegyünk érte és felköltözik Budapestre :)
Puhhhhhhhhhhh!!!
Megyünk nyársalni.
Ápdétid kép a törpével (addig élvezze ki amíg ott van az a szirszar):


.jpg)
Klassz nagyon, reméltem, hogy lesz egy outi szerelemed hamar, de ilyen hamar! :)
VálaszTörlésÓó köszi :)
TörlésAmúgy (sajnos/nem sajnos) én ilyen vagyok, mindenre szenvedéllyel tudok vágyni egyik percről a másikra, és akkor az adott alany (utóbbi két napban a bicaj, de általában van valami ilyen. Ilyen volt az ebook, a laptop, a bicajos táskám, sőt - hogy messzebbre menjünk időben, ilyen volt D is) tölti ki gondolataim legnagyobb részét, amíg a vágy ki nem elégül. Nehezen bírok ezzel a tulajdonságommal, de talán egyszer majd megtanulom kezelni... :)
Addig is boldog vagyok az új bicajommal!
Jajj, a törpésen sírtam :D Tök jó, hogy ilyen hamar sikerült megtalálnod a bicajod :))
VálaszTörlés