Saját bloglista

2014. augusztus 13., szerda

Tádámm




Tádámm!!
22-ért megkaptam! Tökéletes! A nyereg ronda, azt úgyis átcserélem a másik bicajomról, meg le fogom szedni a csomagtartót, meg azt a baszást elöl, ami úgy néz ki, mintha azon szállíthatnád a saját törpédet. Fogod a törpét, ráülteted, odagumipókozod és mehettek is.
A lámpát be kell állítani, meg a hátsó féket, meg van kis nyolcas a kerekekben, de ez mind ingyen megoldható, ha az embernek vannak zseniális bicajos barátai (és szerelmetes párja).
A zöld bandázs augusztus végén érkezik majd, addig pucér lesz a gravírozott (! :D) kormány, meg majd veszek rá zöld pedált.

Imádom!
Most Ajkán hagytam egy barátomnál (a képen az ő cefréshordói láthatók :D), majd ha anya visz be a vasúthoz elmegyünk érte és felköltözik Budapestre :)

Puhhhhhhhhhhh!!!
Megyünk nyársalni.

Ápdétid kép a törpével (addig élvezze ki amíg ott van az a szirszar):



3 megjegyzés:

  1. Klassz nagyon, reméltem, hogy lesz egy outi szerelemed hamar, de ilyen hamar! :)

    VálaszTörlés
    Válaszok
    1. Óó köszi :)
      Amúgy (sajnos/nem sajnos) én ilyen vagyok, mindenre szenvedéllyel tudok vágyni egyik percről a másikra, és akkor az adott alany (utóbbi két napban a bicaj, de általában van valami ilyen. Ilyen volt az ebook, a laptop, a bicajos táskám, sőt - hogy messzebbre menjünk időben, ilyen volt D is) tölti ki gondolataim legnagyobb részét, amíg a vágy ki nem elégül. Nehezen bírok ezzel a tulajdonságommal, de talán egyszer majd megtanulom kezelni... :)
      Addig is boldog vagyok az új bicajommal!

      Törlés
  2. Jajj, a törpésen sírtam :D Tök jó, hogy ilyen hamar sikerült megtalálnod a bicajod :))

    VálaszTörlés