Saját bloglista
2014. augusztus 21., csütörtök
0821
Hát így néz most ki Herr Puch. A hátsó köpeny is fehér-fekete volt, de sajnos azt, amint írtam is, cserélni kellett, és drága a fehér-fekete.
Ma majd veszek első lámpát is hozzá, mert az enyém haldoklik, és jelenleg D apukájáét kaptam kölcsön, amit viszont szeretnék minél hamarabb visszaadni.
Ma lehet, hogy megyünk a Rooftop Cinemába, még meglátjuk, lesz-e kedv.
Amúgy pedig a kenus csapat megfogyatkozott, mert A barátnőmék nem tudnak jönni betegség miatt. Mi azért elmegyünk, bár D-nek eléggé kedvét szegte, de így is nagyon jó lesz (főleg, hogy lehet, hogy kocsival is le tudunk menni).
Ja, és végre jeleztek a kispol gólyatáborral kapcsolatban, szeptember elején lesz csak, úgyhogy szuper, és szavazni lehet az időpontról.
Ez meg csak egy kép a lakásról. Azért szeretek itt lakni. Az emberek kedvesek, az udvar nagyon virágos (és világos), meg szép, van fedett biciklitározó (és nem a pincében). Elképesztően jó helyen van és olcsó. Tényleg szeretem.
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)


Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése