Bite the lightning and tell me how it tastes
Saját bloglista
2014. augusztus 12., kedd
puhhhhhh
A bicajt megnéztük, de az egyetlen pozitív tulajdonsága gyakorlatilag csak az volt, hogy Csepel.
Viszont találtam egy másikat, amit egy kedves ember árul (merthogy beszéltem vele telefonon), és holnap megyünk be megnézni Ajkán.
http://olx.hu/hirdetes/puch-clubman-versenykerekpar-ID2qbb5.html#daeacb6201
Ő az. Remélem minden rendben lesz vele és lesz új bicajom!!! :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése