Saját bloglista

2014. augusztus 12., kedd

puhhhhhh

A bicajt megnéztük, de az egyetlen pozitív tulajdonsága gyakorlatilag csak az volt, hogy Csepel.
Viszont találtam egy másikat, amit egy kedves ember árul (merthogy beszéltem vele telefonon), és holnap megyünk be megnézni Ajkán.
Ő az. Remélem minden rendben lesz vele és lesz új bicajom!!! :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése