Saját bloglista

2014. augusztus 12., kedd

ja, és

Ja, és lesz kispolos gólyatábor (amúgy 10-en vagyunk és LÁNYOK!!! Meg fogok halni 9 másik lánnyal), mégpedig külföldön végzett terepmunka formájában (nyilván csak ilyen ízelítő, hiszen még egyikünk se járt kispol szakra így nem tudjuk milyen az olyan terepmunka :D), szóval szerintem elmegyek.
Egyrészt mivel 10en vagyunk, nem akarok kimaradni, mert itt már számít, hogy ott vagy-e és megismernek-e. Másrészt nem hiszem, hogy itt az ivás lenne a középpontban (mondjuk a TáTK-n amúgy sem ez a jellemző, de sokkal szívesebben fröccsözök-sörözök-borozok 10 másik emberrel mint 120-szal), plusz küldföldön lesz!
Remélem jó lesz az időpont, mert azt még nem tudják, mikor lesz :(

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése