Saját bloglista

2013. augusztus 30., péntek

arctic circle

És eljött a pillanat, hogy rendelni fogok a lovasboltból ahol dolgozom.
Olyan izgii.. Azt hiszem, ma nem is alszom addig amíg ki nem találom, miket akarok magaménak tudni/milyen termékekből akarok magamnak némi pénzt csinálni.

A Neptun pedig egy fos. Meg az egész tárgyfelvétel.
A 13 tárgyamból KETTŐT tudtam egyelőre felvenni, többet ugyanis vagy a neptun nem enged baromság miatt (a szigorlataimat nem tudom miatta felvenni....), vagy nincs meghirdetve.
De ma már felbasztam ezen magam, most éppen leszarom, és gyűjtögetem a lovas cuccokat.

3 megjegyzés:

  1. Én most álltam neki a tárgyfelvételnek, a 4 kötelezőt sikerült, ezen kívül szinte nem is látok semmit meghirdetve. Éljen éljen.

    VálaszTörlés
    Válaszok
    1. Repesve várom a holnapot, amikor - elméletileg - FELVEHETŐ kurzusok jelennek meg a neptunban IDŐPONTTAL és TANÁRNÉVVEL együtt...:D

      Törlés
  2. Szia!
    Díjat kaptál tőlem:) http://sieglindesleben.blogspot.hu/2013/09/dijat-kaptam-imadom-jatszani-nagypofaju.html

    VálaszTörlés