Saját bloglista

2013. július 31., szerda

just a second

Elfogadtam a munkát, nem veszítek semmit, ha kipróbálom:)

D pedig jön pénteken! Anyáék a Magas-Tátrába mennek csütörtöktől vasárnapig, a testvéreim pedig Szolnokon vannak, úgyhogy ketten fogunk vigyázni a házra.
Most megyek a postára.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése