Bite the lightning and tell me how it tastes
Saját bloglista
2013. július 31., szerda
just a second
Elfogadtam a munkát, nem veszítek semmit, ha kipróbálom:)
D pedig jön pénteken! Anyáék a Magas-Tátrába mennek csütörtöktől vasárnapig, a testvéreim pedig Szolnokon vannak, úgyhogy ketten fogunk vigyázni a házra.
Most megyek a postára.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése