Szóval. Régen írtam már a kis nyomikról, szóval most kaptok képeket:) Bár csak háromról van kép, mert egy még nem jött ki az odúból.
| Ez a kis zöldség a leggyönyörűbb az összes közül... a kis Rambó.. |
Na ennyi, most megyek tanulni, majd még valószínűleg jövök.:)
Criollo.



jhaj de szépek!!! Oo
VálaszTörlés:) nagyoooon!
Törlésajj de szép színesek,Rambó a legcukibb :D
VálaszTörlés:D ugye hogy a Rambó? ugyehogy?:D
TörlésNekem felülről a 3. tetszik legjobban. :D De am cukorpofa a összes. :D
VálaszTörlés:) az egy igen szolid kislány amúgy, nagyon szép a hasán az a halványzöld csík:)
TörlésSzerelmem. ♥ ^^
Törlés