Saját bloglista

2012. január 26., csütörtök

tanulnom kéne

Okkkééé ott tartunk hogy van 12 órám megtanulni 7 tételt. Menni fooog...

Szóval. Régen írtam már a kis nyomikról, szóval most kaptok képeket:) Bár csak háromról van kép, mert egy még nem jött ki az odúból.











Ez a kis zöldség a leggyönyörűbb az összes közül... a kis Rambó..



Na ennyi, most megyek tanulni, majd még valószínűleg jövök.:)

Criollo.

7 megjegyzés: