Saját bloglista

2012. január 15., vasárnap

just flush it

Na, megvagyok, élek még:) A szerdai társ.elm. vizsgám 5-ös lett, volt is happiness:D de azóta már a társpollal szenvedek, ami meg borzalmas, de próbálok jó fejet vágni a dologhoz, hogy ezzel megpróbáljam befolyásolni valahogy a szerencsémet és a több mint 500 kérdésből a jókat kikapni:D.... no chance, right?

de az vigasztal, hogy vannak akik másfél napot se készültek rá és meglett a 2-es, 4-es... és itt van az ellentéte is, akik meg fossá tanulják magukat és megbuknak rajta... na őket sajnálom:( az előző kategóriát meg irigylem, bár általában ebbe tartozom (érettségi pl csak így, nyelvvizsgák csak így.. de a társpollal ezt nem merem megtenni), de most próbálok arany középúton maradni, és már elolvastam a nyolcszázezer kötelezőből kb a felét, meg a diák felét, és még van időm szerdáig szóval remélem ez megteszi a hatását.

Anywaaay, nem tudom említettem-e, de az egyik kismadár KIREPÜLT Whoa!
Egy kis tarka és nagyon béna még:D de vicces nagyon. meg aranyos is. meg mondjuk, hogy szép. Igazából az a vicces, hogy a 4 kismadár közül 3 tökugyanúgy néz ki:D mindhárom tarka. én az zöldet jobban szeretem, fáj is a kis Rambóért a szívem, de tudom hogy jó helyre kerül - az állatorvoshoz, szóval no worries.
Jáá, amúgy ManWorld, nem tudom érdekel-e még a madár, de ezúton tudakolom meg, remélem olvasod:) Szóval már minden madárnak van gazdajelöltje, csak egynek nem - arra voltál te a jelentkező, meg közben egy barátunk is mondta, hogy érdekelné, szóval ezért kérdezem:))

Na, pictures:

ahá..jáá jáá

mmm ezt anya csinálta most, ebbe "töltelékként" reszelt alma és áfonya van beletekerve:)



kis nyomi, beijedt a magasságtól a karnison

felfelé kapaszkodik a száradó ruhákon....

sikerüült!
Tök jó itthon lenni amúgy.. kedden este megyek haza, addig itthon tanulok..

Esti fohászom pedig:
Könyörülj rajtam
Nyilas Mihály!
(társadalompolitika tanár:D)

Na legyetek jók!
Criollo.

4 megjegyzés:

  1. szerencsén fog múlni.... :( mellettem ülő gyerek majdnemhogy részegen semmi tanulással 5.. mi meg... szóval érted... drukkdrukk nekünk!!!

    VálaszTörlés
  2. Na hali! Még szép, hogy olvasom! :D Érdekelne a madár, viszont semmi időm nem lenne rá, mert februártól az már biztos, hogy heti 3napon este fél 9után fogok haza érni... És nem sok mindenre lesz időm. :S Úgyhogy akkor átadnám a barátodnak. :(

    VálaszTörlés
  3. :) Rendben, semmi gond nincsen, megkérdezem akkor őt:)) Aztán csak szólj ha madarat szeretnél bármikor, szerintem rendelkezésedre tudok állni:D

    VálaszTörlés
  4. Majd szólok. Am egyik nap már kecskepapagájkölyökkel álmodtam. xD Jah és képzeld, a héten felébredt a csigám a téli álmából. :D

    VálaszTörlés