Saját bloglista

2012. január 16., hétfő

brace yourselves

Nyáájj ma is csak tanultam:(  Facebookon kiírta egy szaktársam, hogy na akkor ő nekiáll most tanulni a szerdai társpolra, hát komolyan mondom, ha ő átmegy én meg megbukom akkor.. akkor itt nem lesz kegyelem! Azért csak sikerül úgy hogy már cirka 4 napja tanulom folyamatosan.. Ma is azért hagytam már abba mert fájt a fejem mint az atom.:/

Holnap este megyek vissza Pestre, és szerdán 1kor lesz az eksön.. Ha jól sikerül, akkor irány egy drogéria és megjutalmazom magam!! Ha meg nem jól, akkor megvigasztalom magam.
Olyan jóó, hogy itt van hó:) Nem sok, de legalább látszik, hogy tél van:D Amit pedig imádok csinálni de idén nem volt még rá lehetőségem: A hólapátolás!! Jaj nagyon szeretem.

Annyira szeretnék utazni és fényképezni...

Ez most csak egy ilyen szedett vedett bejegyzés, ezért bocsánat, de egyrészt a tanulás elszívta az agyam, másrészt csak azon bírok aggódni hogy átmegyek-e (pedig SOHA az életben nem voltak ilyen izgulási problémáim:/  ), harmadrészt pedig pont a tanulás miatt nem történt ma velem semmi, semmi esemény vagy gondolatébresztés..
Na mindegy. Egyszer vége lesz a vizsgaidőszaknak, és akkor ZUMBAAA és friss elme és friss test és lefogyás!

I hope so.
El vagyok határozva! Hö.

Na szép estét nektek! Remélem a ti agyatok még a helyén van:D

Criollo.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése