elvitték előlem budapest összes essence szemöldökcsipeszét!:(( jártam kb az összes körúti rossmannban, de reménytelen.... el is keseredtem, mert már beleéltem magam, hogy lesz egy szuper szemöldökcsipeszem.
helyette vigaszul vettem egy zöld tégelyes tust (ez igen hirtelen döntés volt, eddig az volt a fejemben, hogy áááá nem kell nekem semmi a csipeszen kívül, ááá tus ugyan), egy mystic lemon szemhéjpúdert és egy smokey eyes spirált, ezt nem tudtam otthagyni mert annyira szeretem és kétségbeestem hogy mi lesz ha elfogy:D muszáj volt pótlást beszerezni.
de a szemöldökcsipesz.....:(:(
JA, és a Mai magyar politikai rendszerek szóbeli vizsgám 5ös leeeeeeeeeeeeeeeeeett!!!!!!!!! (tegnap álltam neki tanulni rendesen:| )
Na megyek, gyászolom a csipeszt és kipihenem magam, van rá egy napom, aztán készülök a Társpol UV-re.
menj müllerbe... (: Corvinba volt egy csomó még. (: meg megnézhetem neked zegen is, aztán akkorha van, felviszem elsején. (:
VálaszTörléséééés gratuuulaaa! ügyes kisláány!! (:
pusziiik
jaaj de drága vagy!!:) hát holnap elmegyek a müllerbe, megnézem, van-e, és ha van akkor veszek, ha pedig nincs, akkor szerintem igénybe veszem a segítséged:)
Törléselőször is, gratulaaa!
VálaszTörlésmásodszor: Szegeden is hasonlóan gyászos a helyzet, én is pályáztam szemöldökcsipeszre, de nem volt... helyette vigasztaltam magam én is egy zöld tussal (csudimesés a színe, szerelem első látásra, lehet visszamegyek liláért is:D), meg egy csomó színes szemceruzával :DDD