Közben végig azon járt a fejem a Somlón, hogy milyen jó lenne itt lóval menni.. Nyomokból láttam, hogy valakik jártak erre lóval, egészen fent a várban, hát én is akarok.. Nagyon.
D-ék már hazamentek Pestre, én holnap megyek majd szokásosan este, de ez a hosszú hétvége gigajól esik, meg kell, hogy mondjam.
Anyával meg holnap veszünk nekem fittlabdát, olyan nagy rugósat, aztán akkor lehet nyomatni az albérletben is!:D
Óó dzsízösz és kedden még logika zh is van, hát nem tudom, azt hogyan fogom kivitelezni.. Olyan sötét vagyok belőle mint az éjszaka. De holnap még apa besegít, aztááán meglátjuk hogy állok és mennyire kell félnem.:D
Na mutogatom a képeket, aztán majd ÍGÉREM, de úgy igazán, hogy lesz már normális bejegyzés is, ami magvas gondolatokat tartalmaz, de mostanában mindig csak a fényképező akad a kezem ügyébe, és születik pár megosztásra érdemes kép.
No jöjjön az elkerülhetetlen:
Szent György-hegy: (bocsi a sok virágért, de kb virágszőnyeg volt végig, nem lehetett kihagyni:) )
| Ezt D csinálta a hajamról.:) |
Innentől a Somló:
Fotóztam embereket is sokat, D-ről például kifejezetten jókat, de mindegyiken tisztán kivehető az arca sajnos:/ Mármint olyan szempontból sajnos, hogy így nem rakom ide fel. Pedig az egyik annyira jó ahogy éppen egy szénabáláról ugrik le:))
No nagyjából ennyi:) Most megyek, de mint említettem, záros határidőn belül lesz értelmes bejegyzés is, mert nem akarok átmenni fotóblogba:D De olyan jó itthon dögleni végre..
Legyetek jók, egyetek jókat, aludjatok nagyokat.
Criollo.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése