Kéne valami édességet enni.. Van egy brutálnagy Milka egészmogyorós táblacsokim, de valami olyat kéne ennem amitől nem hízom negyven kilót már ha ránézek is. Szerintem ebből.. pf. nem tudom mi lesz, majd max mogyoró meg mandula meg kis aszaltgyümölcs.
A csoki mennyivel csábítóbb..:D
No de a lényeg. Apával elmentünk sétálni a hátsó utakon (a falu végén lakunk), ahol is van egy kiskert, amit egy utcabeli építgetett gondozgatott, már amióta az eszemet tudom, így néz ki ez a hely, csak egyre durvább lett. Régen is sokat jártam arra, mert pontosan vele szemben, az utca másik oldalán volt a "lómező", a mezőnk, ahova a lovamat vittük minden nap.
Szóval apa dobta fel ezt, mint fotótéma, és lám, tényleg üt.
A sorozatnak ketten azt a címet adtuk, hogy "Szubkultúra". :)
| Ezek a kis műanyag golyók folyamatos sorozatban mennek körbe mindenen szinte, a kerítésen, gerendákon, kisrepülőn, elképesztő. Az ember már azon gondolkozik, hogy ezt honnan szedte? |
| Elképesztő, hogy keresztbe-kasul minden passzol színben, mindennek megvan a centire pontos helye... |
| Serlegek, kupák a kapu fölött |
| Töltényhüvelyek a gerendán végig |
| A kapu előtt egyébként két lábtörlő is van - töröld meg a lábad, mielőtt belépsz a kertbe:) |
Ezek pedig már itthoni képek a kertből.
NNos, ennyi:) Most bocsi, de éhes vagyok, szóval kutatok valami finom után:D
Criollo.
Az a kert számomra már-már szinte félelmetes... Simán el tudnám képzelni valami horrorfilmben. :D
VálaszTörlésAmúgy akartam mondani, hogy múlthéten ettem szarvast. :$ :D