Ladies and gentlemen (man :) ), itt vagyok, ragyogok, na nem mint a feketeszurok hanem mint egy beteg leány. Hétvégén sikerült apától elkapnom valami vírust, taknyomnyálam egybe, már bocsánat, meg szédülök (a tegnapi napot az esti színház kivételével a földön ülve töltöttem, gondoltam annál nem tudok lejjebb esni), de mára már egészen jól vagyok - vagy lehet, hogy csak egy kis bevásárlás kellett:D
Na nem ilyen felesleges mindenféle, hanem spáros. Imádok kaját bevásárolni. És amióta odafigyelek az étkezésemre (mivel fogyni kéne, hehe), azóta összegondoltam mindenfélét, hogy mit is kell majd venni, ha finomat de egészségeset és nem hizlalót szeretnék falni.
Szóval vettem kivit, grapefruitot, citromot, kölesgolyót, natúrjoghurtot, fagyasztott epret, csirkeszárnyat (ez lesz a holnapi kaja.. vagy a mai... i dunno), narancslevet meg valami ízesített édesítőszeres vizet bűnözésnek, de pechemre túl van édesítve, szóval citromlével iszom:D
Ja de egyvalamit felejtettem csak el, amit még el is terveztem, hogy veszek, folyékony édesítőt, most csak 300 Ft és marha sokáig elég, otthon is azt használjuk teába (már aki édesíti a teát - nálunk az nem szokás).
Ja, és megkoronázandó az egészséges kajákat, vettem akciós búzasört. Hö. Bűnözni kell, nem?:D
Amúgy is, nem eszem semmi hízlalót, de tényleg. Ilyenkor leáll az agyam ezekről a finom dolgokról, és meg se kívánom még képről se. D is eheti itt előttem a gigatábla egészmogyorós milkát, nem is izgat. Ezt azért szeretem, mert másképp szerintem már meghaltam volna:D
Meg el fogok kezdeni itthon is tornázni úgy naponta-kétnaponta, anyával vettünk fittlabdát, vagy mi a szösz, és ehhez töltöttem le pilates gyakorlatokat, interesting. Csak amíg nem bírok az orromon lélegezni addig pihentetem a dolgot.:D
Holnap jön a nagyobbik öcsém ide Pestre, mert meg lett neki ígérve, hogy D elviszi a Jánoshegyre bicajozni megint. DH bolondok mindahányan, szóval jól meglesznek, öcsémnek meg ez hatalmas dolog, nagyon boldog tőle. Szóóval lesz mit csinálni.
Tegnap meg színházban voltunk este (ahogy említettem), a Bolha a fülbe c. darabot néztük a Radnótiban, imádtam:) Csak sokat lőttek benne, és én úgy vagyok a színházas lövöldözéssel, hogy félek tőle. Amíg esélyt látok arra hogy elsüljön a fegyver (értsd: a színpadon található az eszköz) addig befogott füllel bírok csak lenni. Hát itt ez kifejezetten hasznos volt ugyanis vagy 30szor durrant, de ezt leszámítva nagyon tetszett. Végigröhögtük az egészet. A kedvenc színészeim is szerepeltek, Schneider Zoltán, Petrik Andrea és Somody Kálmán:)
Na most viszont elköszönök, mert D hamarosan hív, én meg vizes hajjal ülök még itt a gép előtt, a mosógép már megy, mosogatni nem mosogattam, de whatever, indulhatunk hamarosan a Kisvakond kiállításra!!
Na ekszóekszó, legyetek jók!
Criollo.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése