Saját bloglista

2012. március 8., csütörtök

black treacle

Sajnos most is csak képekkel jelentkezem, mert még soksok dolgom van ma (egy szemétdombnyi edény tányér stb elmosogatása, és felmosás), és addig teljesítenem kell amíg D haza nem ér:D
Amúgy hamarost meg tudom már írni a bejegyzést az óráimról:) Mondjuk holnap, mert akkor úgysincsenek óráim, és amíg D suliban lesz, addig megcsinálom. Meg olvasok Babbie könyvet módszertanra, de lassabban haladok mint akarnám:( De amúgy szerintem megírom.
Meg holnap este találkozunk a barátokkal, 8an leszünk, valószínű a Tompamacskába megyünk, nemtudom ismeri-e valaki, ha igen akkor lécci kis vélemény jól jönne, remélem nem füstös:/:)
No akkor jöjjenek a képek:) Aztán ígérem lesz már normális bejegyzés is.

Fincsi volt lemosni:D


Itt egy kicsit megcsúszott a panoráma, bocsi:D 










Itt D éppen famászás után landol a földön, mindkettőnknek tetszett, hogy csak a kézfeje látszik tisztán:))
Na úgy durván ennyi, van még egy kép ami nekem nagy kedvenc, de azt inkább töröltem ezek közül feltöltés után, mert azon látszik D arca és úgy gondoltam, maradjon ő meg a maga titokzatosságában:)

Na legyetek jók, engem vár a mosogató meg egy felmosórongy. Romantic evening, huh?

Ja és az aktuális kedvenc (az együttes az örök kedvenc.... már 5 éve örök:D):



Sziasztok:)
Criollo.

9 megjegyzés:

  1. Artic Monkey, nyammnyamm! :3 Nagyon jók lettek a képek, a fáról leugrós a kedvencem :)

    VálaszTörlés
    Válaszok
    1. Ezt a megjegyzést eltávolította a szerző.

      Törlés
    2. nem hiszem el, hogy elírtam, hülye billentyűzet, hülye sötétség... :D *Arctic Monkeys, na most már jó lesz :D

      Törlés
    3. :) Köszi:)
      Arctic Monkeys pedig... nem is kérdés mennyire jó:D

      Törlés
  2. De jó képek :O Még. Többet. Ilyet. Is.

    Szia :)

    VálaszTörlés
    Válaszok
    1. Elképesztően jó ilyen visszajelzéseket kapni...:)

      Törlés