Amúgy hamarost meg tudom már írni a bejegyzést az óráimról:) Mondjuk holnap, mert akkor úgysincsenek óráim, és amíg D suliban lesz, addig megcsinálom. Meg olvasok Babbie könyvet módszertanra, de lassabban haladok mint akarnám:( De amúgy szerintem megírom.
Meg holnap este találkozunk a barátokkal, 8an leszünk, valószínű a Tompamacskába megyünk, nemtudom ismeri-e valaki, ha igen akkor lécci kis vélemény jól jönne, remélem nem füstös:/:)
No akkor jöjjenek a képek:) Aztán ígérem lesz már normális bejegyzés is.
![]() |
| Fincsi volt lemosni:D |
![]() |
| Itt egy kicsit megcsúszott a panoráma, bocsi:D |
![]() |
| Itt D éppen famászás után landol a földön, mindkettőnknek tetszett, hogy csak a kézfeje látszik tisztán:)) |
Na legyetek jók, engem vár a mosogató meg egy felmosórongy. Romantic evening, huh?
Ja és az aktuális kedvenc (az együttes az örök kedvenc.... már 5 éve örök:D):
Sziasztok:)
Criollo.













Artic Monkey, nyammnyamm! :3 Nagyon jók lettek a képek, a fáról leugrós a kedvencem :)
VálaszTörlésEzt a megjegyzést eltávolította a szerző.
Törlésnem hiszem el, hogy elírtam, hülye billentyűzet, hülye sötétség... :D *Arctic Monkeys, na most már jó lesz :D
Törlés:) Köszi:)
TörlésArctic Monkeys pedig... nem is kérdés mennyire jó:D
De jó képek :O Még. Többet. Ilyet. Is.
VálaszTörlésSzia :)
Elképesztően jó ilyen visszajelzéseket kapni...:)
TörlésEl vagy tűnve, te lány...
VálaszTörlésel el.. gyorsan megy a hét:) de holnap tervezek írni:))
TörlésMár holnap van. ^^ :D
Törlés