Saját bloglista

2014. november 13., csütörtök

szé

Mindjárt indulunk D-vel az egyetemre, mert idén is van Szakkollégium Éjszakája!https://www.facebook.com/events/754782864557762/

Este 6-tól hajnali 2-ig lesz egy csomó előadás, vita, beszélgetés, alagsorban működő kocsmával (a Gólya jóvoltából), nagyon jó szokott lenni, szóval indulunk is!
Csak még kell pénzt felvenni.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése