Saját bloglista

2014. november 11., kedd

egyéb

Még írtam, hogy be fogok számolni az őszi szünetről. Hát annyi történt, hogy 23-án elmentünk a családommal, D-vel és az öccsével Rómába. Végigjártuk az egészet, tövig koptattuk a lábunkat, nagyon jó volt :) Hazafelé a kocsival Velencében is megálltunk egy 4 órára, oda még vissza kell mennünk D-vel egyszer.


Ez egy sirály lábai között készített kép :D 

Pantheon 



Még sosem jártam olyan tengerparton, ahol ekkora kagylókat lehetett volna találni :) 
Villa d'Este - csodaszép kert volt

D-vel

Ez meg már Velence. Itt D-vel különváltunk a többiektől, és szokásunkhoz híven a főbb útvonalakat elkerülve egészen kis utcákig jutottunk, ahol csak helyiek voltak - kicsit már kezdtük behatolóként érezni magunkat, de sokkal izgalmasabb volt így, mint a minden képen látott utakon bejárni a helyet.



3 megjegyzés:

  1. Ajj de irigykedem, most pláne, nagyon rajtam van a mehetnék... mázlisták.
    És a képek gyönyörűek, visszaadják a hangulatot:)

    VálaszTörlés
  2. De szuper lehetett, én is ki akarok ruccanni így valahova... :)

    VálaszTörlés
  3. Nagyon szép képeket csináltál:)

    VálaszTörlés