Még írtam, hogy be fogok számolni az őszi szünetről. Hát annyi történt, hogy 23-án elmentünk a családommal, D-vel és az öccsével Rómába. Végigjártuk az egészet, tövig koptattuk a lábunkat, nagyon jó volt :) Hazafelé a kocsival Velencében is megálltunk egy 4 órára, oda még vissza kell mennünk D-vel egyszer.
.JPG) |
| Ez egy sirály lábai között készített kép :D |
.JPG) |
| Pantheon |
.JPG) |
| Még sosem jártam olyan tengerparton, ahol ekkora kagylókat lehetett volna találni :) |
.JPG) |
| Villa d'Este - csodaszép kert volt |
.JPG) |
| D-vel |
.JPG) |
| Ez meg már Velence. Itt D-vel különváltunk a többiektől, és szokásunkhoz híven a főbb útvonalakat elkerülve egészen kis utcákig jutottunk, ahol csak helyiek voltak - kicsit már kezdtük behatolóként érezni magunkat, de sokkal izgalmasabb volt így, mint a minden képen látott utakon bejárni a helyet. |
Ajj de irigykedem, most pláne, nagyon rajtam van a mehetnék... mázlisták.
VálaszTörlésÉs a képek gyönyörűek, visszaadják a hangulatot:)
De szuper lehetett, én is ki akarok ruccanni így valahova... :)
VálaszTörlésNagyon szép képeket csináltál:)
VálaszTörlés