Kaptam egy kérdést, miszerint nem szeretnék-e havi nettó 200 ezerért HR-es lenni valami cégnél itt Budapesten november végétől márciusig.
A dolog egyrészt jó, mert sok pénz, ami nekem nincs, meg nyilván betanítanak, meg pont akkor van (kb) amikor nekem tulajdonképpen szünetem van, mert vizsgám az kb 2 lesz.
Viszont én nem tudom, hogyan kell működni ilyen multis közegben, én nem szoktam business ruhákat hordani (nincs is ilyenem!) (hacsak a kapucnis pulcsit, a bakancsot és a bagaboot nem számítjuk annak), nem tudok öltözködni, nem szoktam naponta sminkelni és a stílusom sem kifinomult.
Ma azért még felhívom aki ezt ajánlotta, megérdeklődöm a dolgokat, aztán meglátjuk...
szerintem szuper tapasztalatszerzés lehetne, meg legalább elhagyod a biztonsági zónád, a pénzből pedig vehetsz további kapucnis pulcsikat. :) szerintem hajrá!
VálaszTörlésSzerintem is lépj ki a komfortzónádból, meg egyébként is mennyi tapasztalat, plusz az életrajzodban is jól fog mutatni. És nem utolsó sorban soksok pénz :)
VálaszTörlésÉn nem tudok semmit a zónákról, de van az a pénz, amennyiért szeretnék tudni, és sok pénzből meg sok finom kaját lehet főzni, szerintem ez lebegjen a szemed előtt :D
VálaszTörlésvágj bele! nálam most pont a fordítottja van, termelési asszisztens vagyok egy multinál, de lent vagyok a termelésen, hogy kéznél legyen mindenki, de én meg oda picit túl rideg és üzleties vagyok, most próbálok belezseredni :D
VálaszTörlés