Az is mutatja a rizottóhoz szükséges fehérbor szükséges és rendkívül finom voltát (nyilván savignon blanc), hogy az imént "rozittó"-t gépeltem be címnek. Meg enyhén szédülve és koordinálatlanul készítettem a vacsorát.
Finom a bor, na,.
A rizottó amúgy kész és gombás, és kurva jó. A rizottórizsből. Kurva jó.
A mai nap amúgy úgy telt, hogy hajnalban keltem, a 7:30as vonattal indultam Ajkáról, aztán 10re ideértem Budára, fél 12-re bementem D egyik órájára, amit a kedvenc tanár crush tart, aztán D-vel ottmaradtam a tanárcrushnál megbeszélni a szakdolgozati témáját (ja mert ez a tanár simán segít neki kitalálni a témáját annak ellenére hogy tökre nem is biztos hogy nála írja meg ilyenek, rászánja az időt és az energiát, istenem annyira jófej), aztán utána leültünk kint két padra és 4ig beszélgettünk. Csak úgy kötetlenül. A tanár crushhal. Mert D-t is bírja nagyon. És annyira jó volt köteltenül minden hülyeséget megtárgyalni vele, jaj de szeretem! Tényleg mintha csak haverok lennénk. Már csak a sör hiányzott (de van egy olyan érzésem hogy az se marad el sokáig).
Finom a rizottó, csináljatok ti is
ez a poszt basszus..
VálaszTörlés1. én is akarok a tanárcrushommal ücsörögni
2. gombásrizottó, ide vele!
3. a fehérborral is
azt hiszem ennyi kívánságom lenne. :)
:D
TörlésAmúgy baromi könnyű megcsinálni, csinálj te is! A hozzá való fehérbor maradéka (az üveg háromnegyede) pedig mindig a szakács jutalma a kész vacsoráért :D
(de azért két üveggel vettem az aldiban, D csodálkozott, hogy miért kettőt, mondtam neki, hogy hát az egyikből kell két deci a rizottóba, így azt muszáj pótolni)
jövőhéten megpróbálkozok vele, addigra pont elfogy az anya által küldött kaja a fagyóból. ez a boros pótlás nagyon cuki :DD
Törlés