Saját bloglista

2012. június 15., péntek

hamburger night

Most itt vagyunk négyen nálunk, csináltam hamburgereket:) Mármint úgy igazán házit, a zsömlétől a húsig mindent. Zóránál láttam amúgy, az alapján készült, és jelentem, elképesztően finom lett!! Igazi orgazmus a szájnak:D


Másrészt pedig, volt egy olyan challengeünk, hogy a nagyszeműnek a körmeit lereszeljük, mivel sajnos a helye nem elég nagy ahhoz, hogy sokat tudjon ugrálni, ilyesmi, szóval megnőtt neki. De most elszántuk magunkat, és nekiültünk az operációnak:) Nagyon kell figyelni, hogy a körmében majdnem végigfutó kis ér ne sérüljön, ezért jó erősen megvilágítottuk, és egy régi h&m-es körömreszelővel estünk neki:) Védőfelszerelésnek egy lovaglókesztyűt és jobb híján egy téli kötött kesztyűt használtunk ( ez utóbbit csak később vette fel D, miután úgy belecsípett az ujjába a nagyszemű, hogy kicsit véres is lett:D ) mondjuk nem csodálom, elég ijesztő lehetett neki, hogy hárman állnak fölötte és lefogják és a körmét matatják:D Szegény nagyon meg volt illetődve a végén, úgyhogy hagytuk is, a másik lábát majd holnap:)


Csípné a kezét:D



Nem kell aggódni, nagyon vigyáztunk, jól van a madár, azért is hagytuk abba egy mancs után, hogy nehogy nagyon megdolgozza a kis agyát az esemény:) És nagyon szép máánikűrje lett.

Na most megyek, kiváááló lett ez a hamburger, van még popcorn, ser dögivel:D Most nézünk Alient (én nem, mert nem bírom az ilyet), szééép éjszakát.:)

Criollo.

4 megjegyzés:

  1. jhaaaaj. nagyon tetszetős ez az új dízáájn.!! *.*
    a hamburger meg mmm. a nasszeműű meg egyre inkább foglalkoztat itthonra. :D bár anya kifutna a világból. megint:D

    VálaszTörlés
    Válaszok
    1. :D
      Reméltem hogy tetszeni fog a dizáájn, dolgoztam vele bőven:P

      Törlés
  2. Menő ez a new style. ;)Great!

    VálaszTörlés