Bite the lightning and tell me how it tastes
Saját bloglista
2012. június 8., péntek
Dracarys!
Hát ez a leg badassebb dolog amit az elmúlt időszakban láttam!!! :| Imádnék egy ilyet.
Na vége az álmodozásnak, megyek paradicsomos bazsalikomos pennét gyártani.
Criollo.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése