ÉÉÉs csináltam europass CV-t, és elküldtem a hopon-hopoffosoknak. Jaj, de izgulok!
Mondjuk az önéletrajzom alapján hát hmmm igen értékes munkaerő vagyok, főleg jegyértékesítésre:D haha.
Ma kirándultunk, és bár általában a gép másik oldalán szeretek tartózkodni, de apa ma szemfüles volt és itt vagyok látható:
Nem kell valakinek a Nagyszemű?
Nézzétek, ilyen aranyos:
Na pusssz:)
Criollo.
Ezt a megjegyzést eltávolította a szerző.
VálaszTörlésjahajj, tényleg micsoda husibogárka. <3
VálaszTörlés:D Elvihető!
VálaszTörlésde ez totálkomoly? hol található őnagysága?
VálaszTörlésteljesen:) Budapesten van, és tényleg valaki elvihetné, mert így, hogy ő van, a másik kettővel (a szülőkkel) nem tudunk kapcsolatot kialakítani mert folyton rá figyelnek. Pedig mielőtt lettek volna fiókák, már rászálltak a kezünkre meg minden, de így sajnos nem jön össze a dolog.
Törlésaztabetyárját... miért nem beszéltünk egy hete, apukám épp a héten volt Budapesten, de egyébként nagyon ritkán járunk arrafelé. :( azért ha egyszercsak megyünk, írok majd, hogy aktuális-e még, tényleg nagyon tetszik a kicsike, és mindigis volt csipergős papagájocskánk, csak mostanra kihaltak szegények. de brutális, nálatok kelt ki?
TörlésÚú hát ez nagyszerű lenne:)) Mennyire komolyak amúgy a szándékaid(:D)? Csak mert nagyon szívesen megőrizzük neked szinte bármeddig, csak azért kérdezem, mert most akartam kirakni facebookra hirdetésfélét, de ha nagyon szeretnéd őt akkor nem hirdetem másnak:) Meg majd rakok ki róla más képeket is:)
TörlésAmúgy igen, itt keltek ki, volt odú meg minden (egy barátom csinálta nekem az odút szülinapomra:D), 8 tojásból 4 madár lett, háromnak már van gazdája:) Az egyik pl a főbérlőnk:D
Törléswowcsi. teljesen komoly, csak tényleg ritkán járok Pesten, de ha arról van szó még el is kirándulgatnék akár extrán simán emiatt, de az sajnos csak a vizsgaidőszak végén fog összejönni. úgyhogy akkor tényleg nagyon megköszönném!:) most elkezdtem visszaböngészni a blogodat, és látom is már anyukáékat. :)
TörlésJaj ez szuper!! D örülni fog, már teljesen kivolt, hogy még nem raktam fel facebookra:D Akkor neked megtartjuk raktáron!:)) Jaj ennek nagyon örülök!:)
Törlés