Jaaaj hát nagyon fel vagyok dobva, úgyhogy most azonnal ezt meg is osztom!
http://tatk.elte.hu/aktualis-hirek/egyetemi-hirek/2177-fotopalyazatot-hirdet-az-elte-tatk
ez fog nekem a következő egy hónapban elfoglaltságot biztosítani (a ZH-k mellett, de ezt a gondolatot most el is hessegettem, hupsz, mintha eszembe se jutott volna)!! A témák nagyon érdekesek, most elképzeléseket gyűjtök, aztán amint visszatérek pestre (azaz hétfőtől) a szabadidőm nagy részét erre áldozom:))
Jaaaj de jó lenne ha...
és nézzétek a díjakat! Egyik se jönne rosszul:D
Criollo.
Te is tátkos vagy? :D
VálaszTörlésKöszönöm a hozzászólásaidat:)
VálaszTörlésIgen tátkos vagyok:D te is oda jársz?:D
Igen, szocos vagyok :D Te? Ha jól látom, még egy évfolyamra is járunk, neked is ez a 2. féléved ugye?
VálaszTörlésIgen:D Én TT-s:) De egyébként gondolkoztam is azon hogy mintha facebookról ismerős lennél:) Lehet hogy a Tátk-s csoportból:D
VálaszTörlésLehet :D
VálaszTörlés