Most pár képet hoztam tegnapelőttről:) D-vel elmentünk sétálni, megmutatta, hogy a várnak melyik része volt az ahol a Borgiákban beengedték a francia hadsereget:) Aztán ott leültünk egy kis füves dombon, eszegettünk, fényképeztünk.:) Aztán sétáltunk még egy kört, elfetrengtünk a domboldalban, aztán hazamentünk. Jó volt nagyon:)
Mostpedig még Grimmet nézek, D suliban, aztán elmegyek anyának Yves Rocher-ba sminklemosót venni, aztán kimegyünk D osztálytársaival a Margitszigetre, aztán megyek haza:)
Legyen szép a napotok!
Criollo.
Jó a körmöd :D
VálaszTörlésA képeid is olyan jók...
Köszi:D Már jó ideje megvan ez a pelyhes lakk, még a Makeupcakes blogon nyertem, de nem tudom megunni:) Bármire kenem rá, izgalmas lesz:P
TörlésÉs köszi:))
Jók lettek a képek:)
VálaszTörlésAmúgy a blogom: petra-lifeisarollercoaster.blogspot.com
Köszönöm:) Megnéztem a blogodat, jópofa, csak így tovább:))
Törlés