Saját bloglista

2012. április 27., péntek

csirkecomb

Most pár képet hoztam tegnapelőttről:) D-vel elmentünk sétálni, megmutatta, hogy a várnak melyik része volt az ahol a Borgiákban beengedték a francia hadsereget:) Aztán ott leültünk egy kis füves dombon, eszegettünk, fényképeztünk.:) Aztán sétáltunk még egy kört, elfetrengtünk a domboldalban, aztán hazamentünk. Jó volt nagyon:)













Mostpedig még Grimmet nézek, D suliban, aztán elmegyek anyának Yves Rocher-ba sminklemosót venni, aztán kimegyünk D osztálytársaival a Margitszigetre, aztán megyek haza:)

Legyen szép a napotok!
Criollo.

4 megjegyzés:

  1. Jó a körmöd :D
    A képeid is olyan jók...

    VálaszTörlés
    Válaszok
    1. Köszi:D Már jó ideje megvan ez a pelyhes lakk, még a Makeupcakes blogon nyertem, de nem tudom megunni:) Bármire kenem rá, izgalmas lesz:P
      És köszi:))

      Törlés
  2. Jók lettek a képek:)
    Amúgy a blogom: petra-lifeisarollercoaster.blogspot.com

    VálaszTörlés
    Válaszok
    1. Köszönöm:) Megnéztem a blogodat, jópofa, csak így tovább:))

      Törlés