Amúgy. Kezd enyhén aggasztóvá válni a helyzet az egyetemen, tegnap zh-ztam kúltúrantropológiából (5ös, háhá), jövő hét kedden társadalomelmélet szemináriumból, utána pszichológiából (igen, ettől rettegek, egy könyvvel le vagyok maradva.. egy jó vastaggal, viszont nem tudom most melyikre tanuljak, váá), aztán kezdődik a vizsgaidőszak, új ismerős.. majd megbarátkozunk, bár van egy olyan érzésem, hogy viharos kapcsolat lesz a miénk.
Aztán utána héten az első vizsgám, közgáz, óóemdzsíí, többet nem tudok hozzáfűzni, de legalább hamar túlleszek ezen.
Deee itthon vagyook!
Csak azt nem értem, hogy miért nem fűtenek rendesen a vonatokon.. Fűtenek, de csak pont annyira, hogy mégjobban fázz tőle.
Ja, és.
Kéremszépen:
A minőségért bocsi, de mint már annyiszor mondottam, telefon áll rendelkezésemre és egy setét odú.:)
Ja, és ma már itthon várt a körömlakk amit Mymakeupcake Líviától nyertem, nagyon nagyon szeretem már most, majd jön róla bejegyzés:)
Na megyek, nagyon csábít az a leves, egyetek ti is jó meleg ételeket, az a jó a hidegben:D Nyáron alig ittam (pedig úgy szeretek, de egyszerűen elmaradt), de most csak úgy csúszik le a liter forró tea:) D-t meg rázza a hideg tőle:P
Szép estét nektek!
Criollo.

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése