Saját bloglista

2011. december 24., szombat

to dungeon's deep...

"Far over the misty mountains cold
To dungeons deep and caverns old
We must away ere break of day
To seek the pale enchanted gold."

Amióta megjelent (3napja) már megnéztem vagy hússzor.. fú, imádom. Peter Jackson egy zseni, Tolkien egy zseni, a színészek elképesztőek (ebben a kedvenc színészem, Aidan Turner is játszik!:D), a képi világ is úúú, szóval..:




Éééés ma meglesz a fényképezőm!!! ÚÚÚúúú

Criollo.

3 megjegyzés:

  1. Úúúú, én is ezerszer megnéztem mióta megjelent, és MEGUNHATATLAN és felcsigáz, hát akkor még mi lesz a filmmel?! :D Nem tudom eldönteni, hogy örüljek-e mert MÁR csak 1 év, vagy szomorkodjak, mert MÉG 1 év... :DDDDD

    VálaszTörlés
  2. Haha akkor nem vagyok egyedül :D az utolsó soroddal pedig maxinálisan együtt tudok érezni.. hogy még egy év, vagy már csak egy év:D meg fogok őrülni addig..:P

    VálaszTörlés
  3. Úristen, én lemaradtam a megjelenésről! Pedig úúúúúúúúú. *.* Tolkien (L)

    VálaszTörlés