Bite the lightning and tell me how it tastes
Saját bloglista
2011. november 29., kedd
success
Na ma csak úgy jönnek a posztok:D
Szóval sikerült lefényképeznem a csumpikat, nem sok látszik belőlük, de az igen, hogy ketten vannak, és pelyhesek.:D
No pá:)
Criollo.
2 megjegyzés:
Unknown
2011. december 1. 7:35
jajj de picik
Válasz
Törlés
Válaszok
Válasz
Criollo
2011. december 3. 0:37
:) ugye
Válasz
Törlés
Válaszok
Válasz
Megjegyzés hozzáadása
Továbbiak betöltése...
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
jajj de picik
VálaszTörlés:) ugye
VálaszTörlés