Saját bloglista

2011. november 29., kedd

success

Na ma csak úgy jönnek a posztok:D
Szóval sikerült lefényképeznem a csumpikat, nem sok látszik belőlük, de az igen, hogy ketten vannak, és pelyhesek.:D




No pá:)

Criollo.

2 megjegyzés: