Saját bloglista

2011. november 29., kedd

whatwhatwhat?

Képzeljétek, mi történt! Eddig aludtam délután 1-től, viszont nagyon nyüszített a kispapagáj, gondoltam benézek, mi van vele. És mellette volt MÉGEGY!!!!!
És sokkal tollasabbak mint amilyen a tegnapi volt tegnap. Az előrejelzések szerint mindkettő sárga lesz, mivel fehéres-fülzsírsárga (már bocsánat:D) pelyheik vannak. Ja, és nagyon mozognak. Pedig még nem is látnak.
Képet a mostani termésről nem tudok még rakni sajnos, mert amikor lestem őket, akkor kint volt a tojó (naponta kb 3-szor jár ki amióta kikelt), viszont a telefonom meg a szoba túloldalán volt a táskámban, és mire elmentem volna érte, a tojó visszamegy az odúba, és nem akartam ott stresszelni szerencsétlent:D
De ami késik...:))
(-> ugyanez vonatkozik a normális bejegyzésekre is, csak most az van, hogy HÚÚÚ FIÓKAAAAA)

:)
Criollo.

5 megjegyzés:

  1. Hát én csak irigykedek... :D Hallod nálam sose kelt ki semmi, még a csiga peték sem... :(
    Nálad meg minden nap új fióka... :D Most am hány tojás van?

    VálaszTörlés
  2. :D Ezt úgy gondolom, elkönyvelhetjük a tojó érdemének:D
    amúgy még 6 van, kíváncsi vagyok, mennyi lesz még...:)

    VálaszTörlés
  3. Én is. :D De nekem már ez is nagy szám, hogy kettő kikelt. :D

    VálaszTörlés