Saját bloglista

2016. április 24., vasárnap

igen

Amikor I bike Budapesten a Petőfi hídon tekertünk át, és előttem kb 10 méterrel D mindkét kezét oldalra kitárva, élvezettel suhant a piros csepel országútijával, én pedig néztem, és szerelmes érzés volt, akkor arra gondoltam, hogy most valószínűleg én is ugyanúgy érzek, mint amikor ő engem lóval dolgozni lát.


Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése