Az éjjel azt álmodtam, hogy apa felvetette, hogy vegyünk egy lovat. Alig akartam elhinni, aztán mondtam, hogy lehet-e kunfakót. És apa azt mondta, hogy lehet.
Szóval jó volt. Csak annyira valóságosnak tűnt, hogy meglepődtem, hogy csak álmodtam.
A mai napon már-már túl produktív voltam. Miután délben felkeltem, megcsináltam az SPSS-házim (sok idő volt), átnéztem német szakszövegolvasásra másfél oldalt (több idő volt), megírtam a szakdolgozatom első négy oldalát (mármint nem az első négyet, hanem az ELSŐ négyet, ami majd valahol az iromány közepe felé kap helyet), aztán elmentem D-vel a spárba, utána pedig összedobtam egy kurvajó vacsorát (ilyen leves, resztelt májjal). Tervben volt még egy adag fahéjas csiga is, de elskyrimoztam az időt, szóval az majd holnap lesz.
Csak a felvételis hitelesítést nem adtam még fel. Holnap délelőtt vár a Mammut posta.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése