álmomban a macskád is voltam, doromboltam halkan;
azt hiszem a kávéscsésze is összetört némán a fehér zajban
Rohadtul megszívooom holnap reggel mert alig lesz időm aludni a vizsga előtt és már nagyon álmos vagyok de még játszottam és még fogat is kell mosnom és meg fogok halniiiiiiii
A szöveg háttere meg nem tudom miért ilyen fos, nincs is olyan lehetőség hogy ne legyen háttérszín, hát ez már egy másik nap problémája lesz
Csináld azt, hogy nem írás módban írod a posztod, hanem html-nézetben, és voilá! (ott nem generál mögé háttérszínt, de ha végeztél, térj vissza a rendes nézetbe, mert lehet, hogy össze lesznek folyva a sorok, de ez kisebb probléma).
VálaszTörlésigen, a legutóbbi bejegyzésnél már utólag meghtmleztem, csak nem vágom, hogy miért rakja be automatikusan a háttérszínt (de amúgy nem is az egész szövegre, szóval teljesen wtf)
TörlésCsináld azt, hogy törlöd a posztot, de előtte a tartalmát kimásolod jegyzettömbbe, és utána onnan vissza, bele a html-nézetbe. Úgy már biztos jó lesz :P
Törlés