Saját bloglista

2014. január 10., péntek


álmomban a macskád is voltam, doromboltam halkan;

azt hiszem a kávéscsésze is összetört némán a fehér zajban


Rohadtul megszívooom holnap reggel mert alig lesz időm aludni a vizsga előtt és már nagyon álmos vagyok de még játszottam és még fogat is kell mosnom és meg fogok halniiiiiiii

A szöveg háttere meg nem tudom miért ilyen fos, nincs is olyan lehetőség hogy ne legyen háttérszín, hát ez már egy másik nap problémája lesz

3 megjegyzés:

  1. Csináld azt, hogy nem írás módban írod a posztod, hanem html-nézetben, és voilá! (ott nem generál mögé háttérszínt, de ha végeztél, térj vissza a rendes nézetbe, mert lehet, hogy össze lesznek folyva a sorok, de ez kisebb probléma).

    VálaszTörlés
    Válaszok
    1. igen, a legutóbbi bejegyzésnél már utólag meghtmleztem, csak nem vágom, hogy miért rakja be automatikusan a háttérszínt (de amúgy nem is az egész szövegre, szóval teljesen wtf)

      Törlés
    2. Csináld azt, hogy törlöd a posztot, de előtte a tartalmát kimásolod jegyzettömbbe, és utána onnan vissza, bele a html-nézetbe. Úgy már biztos jó lesz :P

      Törlés