Saját bloglista

2013. október 10., csütörtök

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

És kéremszépen, megvan a szakdolgozati témám, a konzulensem és ez már BIZTOS!

Miután lefolytattam pár emailt Örkény Antallal (iggeeen Örkény István fia, a leendő konzulensem, milyen menő már), biztosított egyrészt arról, hogy az általam választott téma belefér az eredetileg meghirdetettbe (az eredeti a "Kisebbségek és a munkaerőpiac összefüggései", az általam választott az ugyanez, csak értelmi fogyatékosokra leszűkítve), valamint, hogy "On benne lesz, ne aggodjon."

Yaaaaaay!!!!! No more aggodalom!

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése