Saját bloglista

2013. június 6., csütörtök

Ápdét

Lehet, hogy megtartjuk és nem esszük meg, mert kislány, és jó tejelő az anyja - apa pedig laktózérzékeny, és csak kecsketejet ihat. Nagyon helyes állatka.


Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése