Bite the lightning and tell me how it tastes
Saját bloglista
2013. június 6., csütörtök
Ápdét
Lehet, hogy megtartjuk és nem esszük meg, mert kislány, és jó tejelő az anyja - apa pedig laktózérzékeny, és csak kecsketejet ihat. Nagyon helyes állatka.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése