Saját bloglista

2013. április 26., péntek

percepció

Értem én, hogy szokatlan, ha éjjel fészbukon beszélgetsz egy tanároddal, de azért annyira nem, hogy amikor elmeséled az egyetemi barátnőidnek a dolgot, felsikkantsanak, hogy "Miiiiiiiiiiiii?? VELE??? Miiiiii? Hooooooogy???" és közben azt az "I see what you did there" nézést tolják be, mintha most meg lett volna környékezve a tanár általam, illetve én őáltala.



Ráadásul nem csak ők csinálják ezt (különböző szóvicceket tervezgettek kiírni a fészbukomra amiben a tanár neve is szerepel, természetesen alig felfedezhetően.. :D), hanem D is!
Sebaj, akkor is meg szeretném ismerni, mert számomra ő egy rendkívül érdekes embernek tűnik. Úgyhogy kalandra fel.

Criollo.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése