Saját bloglista

2012. október 26., péntek

Battle Royale



Kevesebb, mint egy hét alatt olvastam ki, elképesztő könyv, teljesen a "magáévá tesz", beszippant, hatása alá kerül az ember.
Fantasztikus.. Borzalmas.. Katartikus. Semmi ehhez hasonlót nem olvastam még, rendkívül egyedi.
Nagyon izgalmas; érzi az ember, hogy ez nem játék.
Nem mondom, kell hozzá gyomor. De megéri ez a 740 oldal, minden pillanatot, minden forintot megér(ne, ha úgy vettem volna).

Az éhezők viadala elbújhat. De ne is lássam ezek után a nyomát se..
Olyan, mint a porból készült krumplipüré az igazihoz hasonlítva. Ízetlen, gyenge, harmatos utánzat. Mint a langyos fos.


Már legalább egy órája befejeztem, és még mindig teljesen ezen kattog az agyam.
Fúú..

Criollo.

4 megjegyzés:

  1. Nekem előbb volt BR és utána Éhezők viadala...hát utóbbi egy elég durva koppintás, tényleg a nyomába sem ér a BR-nek! :) Máig az egyik kedvencem, azt hiszem, elő is veszem újra.

    VálaszTörlés
    Válaszok
    1. Nekem az éhezők viadalában az eleve nem is jött be, hogy NAGYON amerikai. Tényleg szinte össze se lehet hasonlítani a kettőt, max a téma alapján:)

      Törlés
  2. én is hasonló véleményen vagyok az Éhezők viadalával, harmatgyenge és kópia. a BR-t viszont imádom, emlékszem apám mennyire kiakadt, mikor hazaállítottam vele 13 évesen... azóta is az egyik kedvencem :D

    VálaszTörlés
    Válaszok
    1. wow, 13 évesen? Nem vagy kispályás:P:)) Én csak most jutottam el odáig, hogy nekilássak, igazából nem is hallottam róla korábban (könyvek terén nem ilyen témákban mozgok:D), csak D nézte meg a belőle készült filmet a nyáron, és azóta piszkálta az agyam, hogy ugyan, ha már meg nem néztem, olvassam máán el, tutijó:) És valóban az!

      Törlés