Saját bloglista
2012. október 26., péntek
Battle Royale
Kevesebb, mint egy hét alatt olvastam ki, elképesztő könyv, teljesen a "magáévá tesz", beszippant, hatása alá kerül az ember.
Fantasztikus.. Borzalmas.. Katartikus. Semmi ehhez hasonlót nem olvastam még, rendkívül egyedi.
Nagyon izgalmas; érzi az ember, hogy ez nem játék.
Nem mondom, kell hozzá gyomor. De megéri ez a 740 oldal, minden pillanatot, minden forintot megér(ne, ha úgy vettem volna).
Az éhezők viadala elbújhat. De ne is lássam ezek után a nyomát se..
Olyan, mint a porból készült krumplipüré az igazihoz hasonlítva. Ízetlen, gyenge, harmatos utánzat. Mint a langyos fos.
Már legalább egy órája befejeztem, és még mindig teljesen ezen kattog az agyam.
Fúú..
Criollo.
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)

Nekem előbb volt BR és utána Éhezők viadala...hát utóbbi egy elég durva koppintás, tényleg a nyomába sem ér a BR-nek! :) Máig az egyik kedvencem, azt hiszem, elő is veszem újra.
VálaszTörlésNekem az éhezők viadalában az eleve nem is jött be, hogy NAGYON amerikai. Tényleg szinte össze se lehet hasonlítani a kettőt, max a téma alapján:)
Törlésén is hasonló véleményen vagyok az Éhezők viadalával, harmatgyenge és kópia. a BR-t viszont imádom, emlékszem apám mennyire kiakadt, mikor hazaállítottam vele 13 évesen... azóta is az egyik kedvencem :D
VálaszTörléswow, 13 évesen? Nem vagy kispályás:P:)) Én csak most jutottam el odáig, hogy nekilássak, igazából nem is hallottam róla korábban (könyvek terén nem ilyen témákban mozgok:D), csak D nézte meg a belőle készült filmet a nyáron, és azóta piszkálta az agyam, hogy ugyan, ha már meg nem néztem, olvassam máán el, tutijó:) És valóban az!
Törlés