Na eddig szenvedtem a gyakorlatokra leadandó házikkal, tudom elkezdhettem volna korábban is, de az egyik az egy összefüggő szöveg kellett legyen 3féle házifeladatot szintetizálva, szóval azt fejben össze kellett rakni, a másik meg már távolról is ijesztő volt, így nem is álltam neki eddig:D
Ez a második az SPSS nevű program használatához fűződik, ami borzasztó, bár van benne logika (olyan mint egy excel mutáció), mindenesetre megszenvedtem vele, és nem is biztos hogy jó lett minden, de próbálkoztam. Mondjuk a laptopot a végén már majdnem eldobtam, de azért ezt nem tenném meg vele, hiszen ő az én egyik gyermekem. Igen, így hívom a laptopomat, és van másik gyermekem is, a fényképezőm. Ezekhez senki hozzá nem nyúlhat, vagy legalábbis szigorú felügyelet alatt csak. Így is voltak már rémálmaim arról, hogy D véletlenül rálép a laptopra (igen néha a földön van..), és összetörik a képernyő, meg ilyesmik, ezek nagyon szörnyű éjszakák.
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ megőrültem.
Rohadt SPSS
Most lenyugtatom magam, mégpediglen ezzel
Meg ezzel
Meg ezzel
Ennyi. Megyek Westerosba.
Criollo.
Én pont most csináltam meg az SPSS házimat, elég kis gagyi volt nekünk :D
VálaszTörlésValószínű a mienk se volt túl izmos, csak nekem nem ment kettő feladat, de az egyikre fél óra után rájöttem, hogy rohadt egyszerű, és ezért őrültem meg először, a másik viszont tényleg nem ment és kiadós guglizás után megkértem végül egy csoporttársam hogy segítsen már legyenszíves:D Szóval megoldottam, de kellemesebben is telhetett volna az estém:P
TörlésÉn úgy indítottam, hogy első órára be sem mentem (akkor volt az a hirtelen hideg, eső, szél, nekem meg csak rövidnacim és sarum volt...), második órán meg pont akkor rukkoláztam, amikor az egyetlen hangyányit bonyolultabb dolgot magyarázta, úgyhogy én én is segítséget kértem :D
Törlés