Saját bloglista

2011. július 6., szerda

apologies

Sziasztok!

Elnézést kérek a bejegyzések elmaradozásáért, de itt van D múlt hét eleje óta, meg tegnap jött egy közös barátunk, és elvagyunk hárman:) De ahogy lesz rá érkezésem, mindenképp pótlok.
Holnap elmegyünk egy lovas barátnémhoz itt a faluban, akivel rengeteget lovagoltunk együtt amíg élt a lovam, megkértem, hadd üljek fel az övére. 8 hónapja nem ültem lovon.. Utoljára októberben. Utána a külön németórák miatt, amik mindig délután voltak, nem volt időm és alkalmam igazán lovagolni, hiszen télen már 5kor sötét van.. Utáltam az egészet, és éreztem hogy ez valami hatalmas hiányt hoz létre bennem, de nem gondoltam, hogy januárban elpusztul a lovam, és.. szóval azóta én nem ültem lovon, és ez rengeteg idő, és nekem hiányzik. Igaz, csak a testmozgás részét tudom kielégíteni a dolognak, mivel..a lovaglás egy nagy részt lelki tevékenység. Ha az embernek szerencséje van, persze, és ki tud alakítani az évek során egy kapcsolatot a lóval. Nekem ehhez körülbelül 16 év kellett. Onnantól viszont tényleg mintha valami összeköttetés lett volna közöttünk, csak gondolnom kellett valamire, és a ló már csinálta is, és fordítva.
Szóval ebből az egészből csak a testmozgás rész lesz megoldva, de nem is kívánom, hogy bárki kitöltse a lovam helyét. Az az ő helye marad bennem örökre. Az ő hiánya.
Azért nagyon kíváncsi vagyok a holnapra.. félek is, hogy milyen érzés lesz, örülök is, hogy végre.. szomorú is vagyok, hogy miért nem lehet az én lovamon. Nagyon vegyes dolog ez.

A fiúk még kint vannak az udvaron, nyársaltunk, én viszont kidőltem így bejöttem, alszom mindjárt, ezt is már az ágyból írom. Egyébként nagyon viccesen néz ki egy fiú ahogy a kétfázisú sminklemosóval játszik elbűvölve, hogy hú, kék, meg hú, de jól néz ki..:D

Na megyek, és jelentem, komolyan élek még, csak zsúfolt a program:) Tegnap D sült sajtos-tejfölös-szalonnás tésztát csinált, én ma vaníliás túróval töltött zsömlét, holnap meg lasagnát csinálunk:) Amikor kettesben (vagyis szülők nélkül) vagyunk, az mindig felér egy főzőtanfolyammal. Csak az a kínos, amikor anyukája otthon megtudja, hogy itt mennyi mindent csinál.. Takarít, főz, süt, kipakol a mosogatógépből, meg egyáltalán, otthon meg semmit nem csinál:) Na az kínos, tényleg. De ugyanakkor azért jó érzés:))

Na jó éjszakát mindenkinek, nekem szerintem jó lesz, mindenesetre azért várom, mikor bújik D mellém.:) Onnantól sokkal biztonságosabb minden.

Criollo.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése