Hát, azt, hogy egy kép, nem tudom betartani. Ahogy azt sem, hogy egyvalakiről tegyek ide csak képet.
Így beszéljenek helyettem a képek (meg pár sor alattuk:) ).
Elsőnek.. D. :)
![]() |
| A szalagavatóján |
![]() |
| Ez pedig evezőtúrán:) |
Tudom, hogy egyik képen se látszik rendesen az arca, no nem azért mert nincs neki, vagy annyira ronda lenne ( már hogy lenne az..), de.. a maradék az az én titkom.:)
A következő jelölttel pedig már találkoztatok tegnap.
![]() |
| Nem a legjobb minőségű, ahogy az előbbi sem, de.. annyira erős. |
![]() |
| Ez pedig a kedvenc képem. Minden kép közül. Harmónia, tisztelet, nagyság, tökéletesség. |
Hát, mára ezek voltak. Holnap a kedvenc színűú tárgy jön a szobámból.. Atyaég, ez meg mi..:D Na mindegy, ki fog derülni, ma este még agyalok ezen egy sort.
Holnap jön D.. és onnantól együtt leszünk beláthatatlan ideig. Már nagyon ideje volt, két hete nem láttuk egymást, mert neki még tartott az érettségi, és hát ő pesti, én meg.. képzelj oda a Ajka köré egy faluba.
Istenem, de várom, hogy együtt lakjunk már albérletben.. Nehezen viselem a távolságot, még akkor is, ha iskolaidőben minden hétvégét együtt töltöttünk. De szerintem két hetet kb. sose hagytunk ki. Csak érjen már ide..
Hát, ez nem volt valami vidám, hanem olyan átlagos, de megvan az oka, nem vagyok jó kedvemben..:) Úgyhogy most megyek is, holnapra még gondolkozom, hogy csináljak-e a körömlakkjaimról egy bejegyzést, mivel rendszerezni kéne őket, akkor meg már nem számít az a pár fotónyi idő amit erre rászánok.
Na legyen szép estéje mindenkinek, aki idetévedt! Remélem, holnap már jobb kedvvel tudok írni.:)
Criollo.







Jó képek! A kedvenced a kedvencem :)
VálaszTörlés:) köszönöm!
VálaszTörlésGyönyörűen megragadta a pillanatot az utolsó kép..!
VálaszTörlésUtolsó kép ♥
VálaszTörlés