Saját bloglista

2016. március 19., szombat

bambusz

Ja, azt mondtam egyébként már hogy a Pandával levelezem már egy hete?
Nem mondtam, haha.
Még a múltkor, amikor írtam is ide, hogy szombaton a csendesben lesz koncertje, na oda elmentem, és még aznap este írtam neki (kicsit számonkérte rajtam, hogy miért nem mertem odamenni hozzá személyesen, örült volna), és azóta hosszú (tényleg hosszú - kb A/4es oldalnyi) üzeneteket váltunk, nagyon kedves és érzékeny ember.

Jaj, de örülök, hogy megléptem ezt (pedig izgultam, hogy visszaír-e, de úgy tűnik, eléggé ok nélkül), egy izgalmas és értelmes ember ismeretségével lettem gazdagabb :)

Ennek örömére álljon itt egy gyönyörű mixe:

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése